קניית ויאגרה
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

קניית ויאגרה

בישראל לא ניתן לרכוש ויאגרה ללא מרשם, אך ניתן לרכוש תחליפים שרבבות מספרים על שביעות רצון גבוהה, וזאת מבלי לסכן את בריאותכם - בהמשך המאמר תמצאו את המידע ואתם יכולים ליצור קשר איתנו כדי לשמוע עוד. לפני זה אנו מרגישים חובה לספר לכם קצת על עולם הזיופים.

בישראל כמו בכל העולם קניית ויאגרה אפשרית אך ורק עם מרשם רופא !! מי שקונה ויאגרה ללא מרשם רופא יכול להיות בטוח בדבר אחד - שהויאגרה מזויפת. קניית ויאגרה באינטרנט ללא מרשם עם שליח עד הבית או במשלוח כזה או אחר מכביכול מדינות אחרות ששם האתר מצהיר כאילו ניתן לרכוש ללא מרשם - זו הונאה נקודה. הויאגרה שתקבלו אלי באמת תספק את אפקט הזקיפה המיוחל, אבל זה לא בגלל שהויאגרה מקורית, אלא בגלל שהזייפנים מכניסים לזיוף חומר פעיל בשם סילדנאפיל שהוא האחראי על הזקפה בויאגרה כמו גם בסיאליס, לויטרה, תרים וכו'.

אז אם הזיוף עובד מה הבעיה?

ובכן, הבעיה היא שהזייפנים לא ממש מגיעים מעולם הפרמצבטיקה והם לא פרופסורים לכימיה או ביולוגיה, הם מגיעים מעולם הפשע, הסמים, והזיופים, ולכן לא ממש אכפת להם מה הנזק שעלול להיגרם לכם, או אפילו אם תקפחו את חייכם. במעבדות שבדקו זיופי ויאגרות גילו שהחומר הפעיל שהוכנס היה בעל מינון גבוהה ומסוכן, תופעות הלוואי שעלולות לקרות עקב שימוש בגלולה, בעיקר אצל אנשים קצת יותר בוגרים או בעלי משקל קצת עודף או אנשים שאינם בכושר הן הרות אסון - החלק הפחות בעייתי אבל שמאותת על הבעיות הן אוזנים אדומות, סחרחורות עד אובדן שיווי משקל ותחושת עילפון קלה לרגע, כאבי ראש, יובש חזק שמורגש באף, ותחושה לא נעימה בבטן, התופעות הפחות סימפטיות הן קודם כל מוות, ונרשמו לא מעט מקרי מוות בשל שימוש בזיופים, אובדן הכרה שמביא לחבלות שונות, התקפי לב, פגיעה בכבד ובכליות ועוד.

המסקנה המתבקשת היא לא לרכוש את התרופה ללא מרשם. יחד עם זאת, בישראל ניתן לרכוש מוצרים המהווים תחליפי ויאגרה ללא מרשם. גם בתחום זה יש לשים לב לזיופים - למשל ג'ל הקמגרה נמכר כתרופה ללא מרשם בהודו, אך בישראל לא ניתן לרכוש אותו באופן מסודר, ולכן קיימים בשוק המון זיופים שממש לא כדאי להתקרב אליהם. אם בכל זאת חפצה נפשכם בגלולות און דוגמת הויאגרה והסיאליס, אנא צרו איתנו קשר על מנת שנסביר לכם מה האפשרויות העומדות לרשותכם.

החוק בישראל אינו מאפשר קנייה של תרופות עם מרשם או ללא מרשם מאדם או עסק שהוא אינו בית מרקחת עם רישיון ופיקוח. החוק גם אינו מאפשר מכירה של תרופות ללא מרשם או זיופים, ואינו מאפשר מכירה של חומרים הנמצאים בפקודות הסמים או חומרים שנופלים תחת ההגדרה "חומרים אסורים לשיווק" - לצערנו הזייפנים מבינים את החוק ויודעים איך לחמוק ממנו, ולכן עד שמתבצעת אכיפה בנושאים אלו, הזייפנים כבר ימצאו שיטה אחרת, שם אחר או חומר בשם לא מוכר שטרם נכנס לפקודת החומרים האסורים - כך למשל נמכרת בישראל גלולת החגיגת בשמות שונים כבר מעל לשני עשורים, בכל פעם שהרגולציה מכניסה את החומרים לפקודת הסמים והאכיפה מתחילה, הזייפנים משנים את החומר לחומר קצת שונה והמלחמה של החתול והעכבר מתחילה מחדש - לכן, האחריות על בריאותכם נתונה אך ורק בידכם.

האם ניתן לקנות ויאגרה ברשם עם מרשם?

סופר-פארם יצאה לפני מספר שנים במיזם משותף עם חברת פייזר יצרנית הגלולה והציעה רכישת של ויאגרה דרך אתר הבית של סופר-פארם (בהינתו מרשם) וקבלת התרופה לביתכם עם שליח. באתר הבית של סופר-פארם התאפשר ללקוחות להזמין את הגלולה הכחולה באמצעות הזנת פרטים אישיים ופרטי כרטיס אשראי, העלאת המרשם הסרוק ובחירת מינון התרופה וכמות הטבליות. את המרשם ניתן גם לשלוח בפקס.

היום, כיוון שהפרויקט לא ממש התרומם, קשה למצוא סניפים באזור מגורכם שמציעים את הגלולה ברשת, אבל שווה לנסות. מטרת שיתוף הפעולה הייתה להילחם בתופעת הגלולות המזויפות, שנפוצה מאוד בישראל בעיקר באתרי האינטרנט וברכישה טלפונית. אבל רוב המכריע של רוכשי ויאגרה ברשת לא מחזיק מרשם רופא. ישראל מדורגת כיום 8 בין 10 מדינות עם שיעורי זיופי התרופות הגבוהים בעולם, ועל פי הערכות כ 5% מהציבור בישראל רוכש תרופה מזויפת בידיעה !

למי מיועדות תרופות האון?

תרופות האון מיועדות לגברים עם בעיות בתפקוד המיני המתבטא בירידה באיכות הזיקפה או ביכולת לשמור על הזיקפה לזמן ממושך. עפ"י נתונים סטטיסטיים, בארה"ב לבדה מדובר על כ-40 מיליון גברים בגילאי 40 עד 80, כאשר הגורמים לבעיות אין אונות עשויים להיות פיזיולוגיים, נפשיים, או שילוב של השניים. מנגנון הזיקפה הוא מורכב ומחייב תקינות של מערכות רבות בגוף החל מהמוח דרך עמוד השדרה, העצבים, כלי הדם, הפין, וההורמונים הגבריים.

למי אסור להשתמש בתרופה?

זו שאלה חשובה מאד, אמנם תרופות לשיפור האון בטוחות לחלוטין לשימוש, למעט במקרים של שילוב עם תרופות מרחיבות כלי דם שמוכרות יותר לחולי לב. תרופות שאסורות לשימוש יחד עם ויאגרה בשום מקרה הן למשל קורדיל, מונוקורד או מונוניט. חשוב לזכור שבמקרים בהם חולי לב נחשבים כלא מאוזנים, למשל לאחר התקף לב או אירוע מוחי - יתר לחץ דם קשה ולא מאוזן ולכן חל איסור מוחלט ליטול ויאגרה. כמו כן אין להשתמש בויאגרה בקרב חולי מחלת עיניים מסוג רטיניטיס פיגמנטוזיס.

תחליפים של ויאגרה

בנוסף לבעיית התרופות המזויפות, קיימת כיום תופעה של תרופות פלא המוצעות מעל גבי העיתונים והאינטרנט, מגוון תוספי מזון שאין שום הוכחה מדעית-רפואית ליעילותן. אז אם מבטיחים לכם טיפול ותוצאות רק לאחר מספר שבועות, למשל גלולת ה"גברא" שנמכרת כטיפול. מטופלים רבים שטופלו בחומרים אלו נכשלים ורק אז מגיעים לאבחון וקבלת טיפול מקצועי, לאחר שהם מבינים שהם צריכים לפגוש מומחה. השוק מוצף בכל כך הרבה חומרים והבטחות שווא. אין לנו היכולת לסקר את הכל, אבל תמיד המלצה מחבר יכולה לעזור - יש מוצרים שעובדים כמו יגאור-און, קמגרה, טייגר-קינג, פילדנה, ויש מוצרים שאין שום עדות לכך לתוצאות טובות כמו הגברא, מקסס וכו. משרד הבריאות אומנם מאשר שהשימוש בחומר אינו מזיק, אך עם זאת לא מדובר באישור ליעילותו של המוצר.

מה הן תופעות הלוואי?

אם מדובר בגלולה מקורית שנמכרת עם מרשם אז אין הרבה. מדובר בתרופות בטוחות באופן יחסי ותופעות לוואי נחשבות לקלות וחולפות מעצמן. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר היא הסמקה ואוזנים אדומות, יובש קל, צרבת. ברוב המקרים, עם הזמן תופעות הלוואי פוחתת. מתי עליכם לרוץ לרופא - אם אתם מרגישים חולשה כללית, סחרחורת חזקה, עילפון או הקאות.

אומנם התרופות מסייעות לשיפור האון והלבידו של גברים, אך עם זאת יש לזכור שלאורח חיים בריא יש משקל חיוני יותר על חיי המין שלכם. למשל, רצוי להפסיק לעשן כי נמצא קשר בין עישון לזרימת דם אל איבר המין, חשוב לשמור על משקל תקין שכן משקל עודף קשור לעלייה בשכיחות בעיות זיקפה, עיפות (שמשפיעה אף היא) מומלץ להתאמן באופן סדיר, ולעסוק בפעילות שתוביל להפחתת מתח וחרדות.

קניית תחליפי ויאגרה

רוצים לקנות ויאגרה או תחליף ויאגרה? הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לקבלת הצעות מעניינות.

077-9972071

מחירון V-יגואר

בצע הזמנה המחירים שלנו כמות V-יגאור און
הזמן 449 ₪ 30 כדורים בקבוק
הזמן 249 ₪ 10 כדורים בקבוק


מחירון דבש חשק - תחליף ויאגרה

בצע הזמנה מחיר כמות דבש חשק - EPIMEDIUM
הזמן 149 ₪ 10 שימושים 43 גרם
הזמן 449 ₪ 40 שימושים 240 גרם
* המחיר כולל משלוח. ניתן לקבל את המוצר בדיסקרטיות מלאה עד הבית.חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה