דבש חשק - תחליף ויאגרה
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

דבש חשק - תחליף ויאגרה

דבש החשק יוצר בשביל לתת לכם שיפור משמעותי בחיי המין שלכם, הדבש אשר במרכזו; צמח האיפימידיום, הידוע גם בכינויו: "צמח העז המיוחם" בשל יכולות הגברת האון הגברי המשמעותיות שלו, יעזור לכם ביכולת הריכוז, יעצים את הקיבולת השכליות, ויחדש את אנרגיות הגוף וכמובן, גם יעצים את היכולת המינית שלכם ושל בן/בת זוגתכם.

דבש חשק עשוי ממגוון עשיר של חליטות צמחים, אשר ניזונו ממזון איכותי וטופלו בקפידה, ובניהם צמח האיפימידיום אשר מפורסם למדי בקרב קהילת צרכי התרופות מרפא הטבעיות בעולם. האיפימידיום הוכח כצמח מרפא ומסייע בריכוז ומשפר את היכולת המינית אצל הגבר והאישה כאחד. דבש חשק Epimedium נועד לעזור לכם להנות מחיי מין איכותיים יותר, הדבש וצמח האיפימידיום שהוא מרכיבו המרכזי, אשר במרוצת השנים קיבל את הכינוי "צמח העז המיוחם" בעקבות יכולות העצמת האון הגברי הכבירות שלו, עוזר לכם להתרכז ליותר זמן, מעצים את היכולות השכליות, מחדש את אנרגיות הגוף וכמובן, גם מעצים את היכולת המינית של שני בני הזוג. בין רכיביו של דבש חשק:

צמח האפימידיום - מחשל ומעורר את מערכת העצבים ועוזר לרגישות יתר באברי הגוף
גינקו בילובה - עוזר לשפר את יכולת הזכרון והכושר המוחי
גינסינג - מבין צמחי המרפא החשובים בתחום הריפוי הצמחי, מוכר לקהילה הרפואית כמחזק ומעורר

דבש חשק

המלצות לשימוש:

ערבבו את הדבש היטב לפני צריכה, לקחת לא יותר מכפית קלה כשעה לפני המשגל.

תכולת המוצר:

מגיע מגיע בצנצנת קטנה 43 גרם ובצנצנת חסכונית 240 גרם מומלץ לשמור במקום יבש וקריר, השימוש על פי הצורך. למוצר בדרך כלל אין תופעות לוואי מובהקות, במקרים בודדים בלבד נראה המוצר גורם ליובש קל בפה. דבש החשק איפימידיום עומד בתקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

המוצר מיוצר ומפוקח באישור משרד הבריאות הישראלי, מיוצר ומופק תחת תקן GMP להכרה בתנאי ייצור איכותיים ונאותים (Good Manufacturing Practice), תקן HACCP לבקרת בטיחות בייצור תוספי מזון ומזון (Hazard Analysis Critical Control Point) ובעל תקן SQF 2000 - תעודת אחראיות על עמידה מלאה בתקנות בטיחות המזון הישראלי.

יש להתייעץ עם רופא טרם שימוש במידה וידועים אצלכם המצבים הרפואיים הבאים:

מחלות לב כרוניות, נשים בהריון, אנשים עם תקדים תחלואה נפשי/רגשי

בין אם קיים אצלכם קושי בקיום יחסי מין, או שאתם רק רוצים לשפר את החוויה הזוגית, דבש חשק Epimedium הוא המוצר המושלם בשבילכם, תזמינו עוד היום ותתחילו ליהנות באמת מחיי המין שלכם!שימוש ומחיר:

בצע הזמנה מחיר כמות דבש חשק - תחליף ויאגרה
הזמן 149 ₪ 10 שימושים 43 גרם
הזמן 449 ₪ 40 שימושים 240 גרם
* המחיר כולל משלוח. ניתן לקבל את המוצר בדיסקרטיות מלאה עד הבית.


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה