פילדנה - Fildena
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

פילדנה - Fildena

פילדנה פילדנה (שם מסחרי: Fildena ) היא תרופה המהווה אלטרנטיבה גנרית לגלולת הויאגרה המשמשת כתרופה לשיפור האון של גברים.

בעיית האין אונות אצל גברים ידועה בספרות הרפואית כבעיה של מאות שנים. במהלך המאות ה -16 וה -17 המאוחרות בצרפת, אין אונות גברית נחשבה כנכות, ומי שהיה סובל מבעיה זו היה נחשב לפסול חתונה או לכזה שיש עילה להתגרש ממנו. כך גם היה בארצות הברית ובכלל העולם המערבי והליבראלי. מחקרים שנעשו לאחרונה מראים כי 22% מהגברים סובלים מאין אונות קלה עד גיל 40, ו 49% מהגברים סובלים מבעיות אין אונות עד גיל 70. עד היום הפתרונות לבעיות און או בשפה ברורה יותר - בעיות זקפה היו זמינים כתרופות במרשם רופא, הגלולה הכחולה או בשמה המסחרי ויאגרה הייתה הראשונה לפרוץ את הדרך והגיעה לעולם לפני כמעט שני עשורים, אך אחריה הצטרפו גלולות הסיאליס, הלויטרה, הקמגרה, תרים ומאז 2013 גם הגלולה הסגולה פילדנה נכנסה לשוק וגרמה לגברים להתאהב מחדש.

פילדנה יוצרה במקור כתרופה לטיפול באימפוטנציה אצל גברים, אך יעילותה והשיפור הניכר אל מול המתחרים גרמה לרבבות גברים להעדיף את הגלולה הסגולה, והיום גברים רבים שאינם סובלים כלל מבעיות און משתמשים בה באופן דומה לגלולת הויאגרה כאביזר מין או כעזרה קלה התורמת לביטחון העצמי של הגבר כמו גם למשגלים ארוכים יותר ומהנים יותר.

פילדנה היוותה יתרון על פני מתחריה כיוון שהפיתוח שלה התייחס הן לסיבות נפשיות והן לסיבות פיזיות של אין אונות. סיבות פסיכולוגיות כמו חרדה, דיכאון, בעיות ביחסים וכו' כמו גם גורמים פיזיים כמו היצרות של כלי הדם המוליכים לפין, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת, בעיות הורמונליות, ניתוח או פציעה וכו.

גלולת ה- Fildena מכילה את החומר הפעיל שיש בויאגרה בשם Sildenafil Citrate, חומר נפוץ בשימוש גלולות און שונות אשר קיים גם בויאגרה, בתרים, ב-Kamagra וכו', חלק מהמותגים המכילים חומר פעיל זה נמכרים היום בעולם ללא מרשם. Sildenafil

פילדנה בישראל

הפילדנה מיוצרת ע"י חברת Fortune אשר לה ניסיון של עשור בפיתוח וייצור גלולות ED (און). כיוון שהמוצר נחשב למוצר פופולארי בקרב המשתמשים בגלולות דומות, לאחרונה החל ביקוש מסיבי למותג זה על פני המתחרים. בישראל המוצר עדיין לא נחשב פופולארי אך ביקושו החל להירשם בחודשים האחרונים.

ויאגרה
קמגרה

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה