המשטרה תפסה רשת להפצת כדורי ויאגרה מזויפים
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

המשטרה תפסה רשת להפצת כדורי ויאגרה מזויפים

07/09/2016
הבוקר נערכו פשיטות על בתיהם של למעלה מ-20 חשודים ברחבי הארץ, לאחר שחקירה סמויה ביססה חשד שניהלו רשת למכירה והפצה של כדורי אין אונות מזויפים באמצעות אתר אינטרנט ושליחים. הכדורים בעיקר ויאגרה, הזיופים באיכות ירודה ומסכנים את הבריאות - עוד תזכורת למה אסור לרכוש ויאגרה ללא מרשם באינטרנט.


זהירות - סכנה לבריאות

שוטרי יחידה הארצית של משטרת ישראל וחוקרי יח' יהלום ברשות המסים של ישראל, בפעילות משותפת עם אגף לאכיפה ופיקוח של משרד הבריאות, פשטו הבוקר (ד' - 07/09/2016) על בתיהם של למעלה מ-20 חשודים מרחבי בארץ, לאחר חקירה סמויה שביססה מקום לחשד שהם מפעילים ביחד ולחוד רשת של מכירה והפצה של כדורי ויאגרה וסיאליס מזויפים, בין היתר באמצעות אתר אינטרנט ושליחים עד לבית הלקוח המספקים כביכול את התרופה המזויפת ללא מרשם.

מדובר בתרופות שאינן מפוקחות על ידי משרד הבריאות ויכולות להוות סכנה ממשית לבריאות הציבור הנוטל אותן , קל וחומר שהזייפנים אינם מבינים חצי דבר בכימיה ובייצור תרופות ולמעשה מכניסים חומרים אסורים המוגדרים כסם במינונים מאד בעיתיים לתוך הכדורים המזויפים. משרד הבריאות שב ומזהיר כי שימוש בחומרים אלה עלול לפגוע בבריאות הציבור, להוביל לאשפוז בבתי החולים ובמקרים מסוימים שכבר קרו בעבר אף למוות.

במסגרת הפעילות נתפסו אלפי כדורים ואריזות החשודים כמזויפים, בקבוקי אריזה, מדבקות הנחשדות כמזוייפות, וכן מסמכים וחומרים רלוונטיים.

החשודים במעורבות בפרשה עוכבו לחקירה בגין חשד לביצוע עבירות של מכירה והספקה של חומר מסוכן, קבלת דבר במרמה, עבירות על פקודת סימני המסחר ועל פקודת הרוקחים, עבירות מס ושיבוש מהלכי חקירה ובהתאם להתפתחות החקירה ייעצר מי מהם ויובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית המשפט. החקירה הגלויה בראשיתה. על פי החשד, מדובר ברשת שיטתית ומאורגנת, במסגרתה יובאו על ידי מי מהחשודים כדורי ויאגרה מזויפים בהיקפים נרחבים. על חלק מהכדורים והאריזות הודבקו מדבקות הנחזות להיות של כדורי ויאגרה וסיאליס מוכרים ומורשים ואלו פורסמו, בין היתר, באתר אינטרנט שנוהל בידי מי מהחשודים ונמכרו באמצעות ספקים מרכזיים למעלה מעשרה ספקים ברחבי הארץ. בהמשך, נשלחו באמצעות שליחים לרוכשים.

כדורי אין אונות מזויפים חשיפה זו מצטרפת לשורת חשיפות ופעילויות בתחום ובכוונת הרשויות להמשיך בפעילות משולבת מקצועית במישור המודיעיני, המבצעי והחקירתי בתחום זה. המשטרה, משרד הבריאות והרשויות רואות בחומרה רבה הפצה של תרופות אשר אינן מפוקחות ויש בהן כדי להוות סכנה לבריאות המשתמשים.

לכתבה באתר גלובס

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה