אספוטן - תחליף ויאגרה
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

אספוטן - תחליף ויאגרה

לאחרונה הגיח פיתוח ישראלי של חברת פרוסקין בשם אספוטן. באתר החברה נרשם כי הפיתוח שולב עם שני רוקחים ישראלים בעלי ניסיון של 40 שנה. אך חשוד שאין את שמותיהם של הרוקחים באתר ומבדיקות שעשינו לא ניתן לדעת מי הוא הבעלים האמיתי שעומד מאחורי הפיתוח.

עפ"י המידע שקיים באתר קיימים שני סוגים של אספוטן שניתן לצרוך, האחד הוא אספוטן תמצית צמחים לגבר והשני אספוטן ויאגרה נוזלית.

אספוטן תמצית צמחים

עפ"י המידע באתר, מתאים למי שרוצה ליהנות מחיי מין מהנים יותר. כיצד זה עובד? לא ברור לגמרי, אם לצטט את המקור - "תמצית צמחים אספוטן מחדשות את האנרגיה ומעלות את החשק וההנאה בחדר המיטות. בנוסף הוא נוגד דיכאון משפר מצב רוח וממריץ את זרימת הדם" המוצר מבוסס על עשרה סוגים של תמציות צמחים. מוספים באתר כי את ההשפעה של המוצר ניתן להרגיש לאחר שימוש ראשון וההשפעה של התמצית ממשיכה גם לאחר הפסקת השימוש במוצר לתקופה של מספר חודשים.

מאושר ע"י משרד הבריאות?

באתר S-Poten נכתב כי המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, אך מבדיקה שביצענו לא כך הדבר - המוצר אינו מאושר ע"י משרד הבריאות, ויתרה מכך, משרד הבריאות הוציא אזהרה בנושא זה: " משרד הבריאות מזהיר כי המוצר "אספוטן התחליף הטבעי לויאגרה - תמצית צמחים" משווק לטיפול באין אונות ללא אישור משרד הבריאות, תוך ייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות בניגוד לחוק ולהנחיות משרד הבריאות."
https://www.health.gov.il/NewsAndEvents/SpokemanMesseges/Pages/12092016_2.aspx
זו כמובן הסיבה שאין צורך במרשם רופא כדי לרכוש את המוצר, באתר מצוין שאין דיווח על תופעות לוואי כתוצאה מהשימוש באספוטן, אך אנו ממליצים לבדוק את הרכב החומרים הפעילים של המוצר אם בכל זאת תחליטו להשתמש בו, ולראות שאין ברשימה חומר שאתם רגישים אליו או שהוא אסור לשימוש.

אספוטן ויאגרה נוזלית

מוצר נוסף שאינו טבעי הוא אספוטן נוזלי - בדומה לויאגרה מבחינת ההרכב הכימי, כלומר מכיל את החומר סילדנפיל הגורם להרחבת כלי הדם ושיפור התפקוד המיני. החומר הפעיל סילדנפיל הינו תרופה ואסור לרכוש אותו ללא מרשם רופא וללא פיקוח של משרד הבריאות על משווקי התרופה - לכן בהקשר הזה אנו ממליצים ומבקשים בכל לשון של בקשה - לא להשתמש במוצר, שכן עפ"י משרד הבריאות, הוא אסור ומסוכן לבריאות הציבור.

למי האספוטן מתאים?

כיוון שהמוצר נמכר ללא צורך במרשם רופא לשימוש בתמצית צמחים אספוטן הוא מיועד לגברים אשר מבקשים לרכוש ברשת ויאגרה או מוצרים מקבילים כמו הסיאליס, לויטרה, קמגרה וכו'. המוצר כמובן מכוון למי שאין ברשותו מרשם רופא ובכל זאת מעוניין להשתמש באחת מהתרופות שהזכרנו לעיל.

לסיום מה קורה אם "אספוטן" לא משפיע?

באתר של היצרן מצאנו תיעוד לגבי האחריות שהם מספקים, אך שיטוט באינטרנט ובפורומים מציג תמונה קצת שונה מההבטחות. היצרן כותב באתרו - "כמו כל תרופה או תכשיר, אין דבר כזה השפעה של 100%. היתרון ברכישת האספוטן, שיעילותו רבה והוא משפיע על תפקוד הגוף באופן חיובי. אספוטן מומלץ לשימוש לכל אחד בלי קשר לשאלה אם הוא מטפל באין אונות או לא. בנוסף, יתכן מצב שרק לאחר תקופה מסויימת של שימוש באספוטן תורגש השפעה על התפקוד המיני. לכן לא מומלץ להפסיק את השימוש בתכשיר רק בגלל שלא השפיע באופן מיידי... " וובכן, אנו לא יודעים מה עדיף, שתרכשו מוצר טבעי ללא תועלת אך לא תסכנו את בריאותכם, או שתרכשו מוצר המכיל חומר פעיל אסור לשיווק ותסתכנו בבריאותכם.

לסיכום: לא מומלץ, על אחריותכם בלבד, הזהרו והישמרו מזיופים וחיקויים.

s-poten1.pdf
s-poten2.pdf

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה