לא על ויאגרה לבדה
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

לא על ויאגרה לבדה

גלולת הויאגרה היא כבר מזמן לא נחלתם והצלחתם של חב' פייזר אשר הייתה הראשונה שהוציא לשוק גלולה לטיפול בבעיות און, אשר שינתה את ייעודה לגלולת הזקפה של העולם, שיפור הזקפה ושיפור המשגל, במקום טיפול. לאחר הויאגרה יצאה הסיאליס והלויטרה, ומאז ועד היום נוספו לשוק עשרות גלולות זקפה שהמובילה בהם בישראל היא היגואר און. יחד עם זאת נמכרים בשוק עשרות תוספי תזונה שאמורים לשפר את האון הגברי. אז אלו מוצרים קיימים לאון?

מקס מן - משחה המיועדת לשיפור חיי המין

תכשיר המגיע בצורת משחה המבוססת על שילוב של צמחים המעוררים, מגבירים ומעצימים את הזקפה ואת החשק המיני. המשחה מיועדת לשימוש חיצוני בלבד, כאשר הוראות השימוש הן - מריחה על איבר המין. לתכשיר אין תופעות לוואי, הוא מאושר על ידי משרד הבריאות ואינו מצריך מרשם רפואי.

ליבי באואר

הליבי פאואר הינו תכשיר המגיע בצורת כמוסות ומיועדות לשימוש לגברים בלבד. כמוסות הליבי פאואר ידועות כפורמולה צמחית וטבעית המגבירה את התשוקה ומעצימה את החוויה המינית על ידי הגברת האון הגברי. התכשיר נפוץ כבר למעלה מחמש שנים ורבבות גברים מדווחים כי הם מרוצים מן התכשיר הגורם להם לחוות חוויות אירוטיות מסעירות בחדר המיטות.

מוצרים טבעיים לזקפה

קיימים גם מוצרים טבעיים כגון תמציות מצמחים כגון המאקה, ארגינין, , גי'נקו בילובה, דבש זלוע, קטב המצוי, קנידיום, דימיאנה, אפימדיום ועוד המיועדות לסייע לבעיות זקפה ואין אונות.

מאקה

צמח המאקה גדל בפרו שבדרום אמריקה, הוא ידוע בקרב תושבי דרום אמריקה כמסייע לבעיות בתפקוד המיני כגון חוסר חשק מיני, בעיות פוריות, אין אונות ובעיות זקפה וגם במקרים של מתחים, חרדות ועייפות. המאקה גדל בהרי פרו בגובה של 4500 מ' ואת התכשירים עושים מן השורש של המאקה.

ארגינין

ארגינין הינה חומצת אמינו המשפרת את זרימת הדם. בעזרת מינון של 1 גר' בלבד למשך 3 פעמים ביום היא תסייע לשפר את זרימת הדם וניתן להפיק ממנה תועלת גם גברים הסובלים מאין אונות. בתוצאות ניתן יהיה להבחין לאחר שימוש במשך חודשיים.

גינקו בילובה

ידוע כמאיץ ומשפר את זרימת הדם ועל כן יעיל במקרים של אין אונות, בעיות זכרון וגם במקרים של דיכאון. (צריכה מומלצת - 3 פעמים ביום כמוסה של 80 מ"ג).

דבש זלוע לחיזוק האון

דבש הזלוע הינו תכשיר טבעי המיוצר ממיצוי צמח הזלוע. התכשיר נחשב כתכשיר לעוררות מינית ומאיץ את פעולת מערכת הדם. התכשיר משמש כתוסף תזונתי מזין וכתחליף לויטמינים רבים.

קנידיום

צמח המוכר ברפואה הסינית העתיקה מזה אלפי שנים וידוע בסגולותיו הטובות. זרעי הקנידיום מסייעים לבעיות פוריות ובמקרים של הפרעות בתפקוד המיני.

קטב מצוי

הקטב המצוי נחקר רבות ונמצא כמסייע לבעיות פוריות, בעיות בתפקוד המיני ובעיות זקפה. ממחקרים שנערכו בבולגריה נמצא כי הקטב המצוי מעלה את רמת הורמון האסטרוגן, הטסטוסטרון ה- DHEA וכן את ספירת הזרע.

DHEA

תוסף זה מיועד לסייע לגברים הסובלים מירידה בהורמון האסטרוגן והטסטוסטרון. התוסף מסייע להגברת רמת ההורמונים וכך יסייע לבעיות האין אונות. המינון המומלץ הינו 5 מ"ג בכל בוקר.

דמיאנה

צמח המגביר את החשק המיני ונפוץ בבוליביה ומקסיקו, הצמח ידוע גם במסייע במצבים של דיכאון ומצב רוח ירוד.

אפימדיום

האפימדיום התגלה באקראי על ידי חקלאים שגילו שהעיזים שצרכו את הצמח הפכו לפעילים מבחינה מינית. הצמח נחקר והסתבר כי הוא מגביר את החשק המיני גם אצל בני האדם ועל כן הפך האפי מדיום לאחד התוספים הפופולארים בקרב הגברים אסיה. בשנים האחרונות תחום הרפואה האלטרנטיבית תפס תאוצה וכתוצאה מכך החלה תנופה בפיתוח מוצרים טבעיים וזאת עקב העליה ברמת המודעות. רב האנשים מעדיפים את התרופות הטבעיות על פני התרופות הגנריות ואם הויאגרה היתה עשויה מחומרים טבעיים אין ספק כי אחוז הגברים המטופלים היה גדול יותר והבעיות היו נפתרות בקלות.

לסיכום:

אין צורך לרוץ ולהשתמש בויאגרה כאשר פוגשים בבעיות האין אונות, מומלץ מאד לשנות אורח חיים ולנסות את המוצרים הטבעיים המשמשים גם כתוספי תזונה וגם כמוצר טבעי לשיפור חיי המין ולשיפור האון.
ויאגרה

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה