שיפור האון הגברי
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

שיפור האון הגברי

גלולת הזקפה הראשונה, הויאגרה, הינה פרי פיתוחה של חברת "פייזר". הויאגרה היא התרופה הראשונה שפותחה לטיפול בבעיות והפרעות בזקפה. במקור, אמורה היתה הויאגרה לשמש כתרופה לתעוקת חזה אך במהלך פיתוחה נחקרה והסתבר כי רב הנחקרים דיווחו על תופעת לוואי בולטת שנגרמה כתוצאה מנטילת התרופה - הזקפה, ועל כן, החלה חברת פייזר בפיתוחה של הויאגרה אשר פרצה לשוק התרופות בשנת 1996, אך קיבלה את אישור ה - FDA בשנת 1998 ואז החלה להמכר באופן מסחרי וחוקי. הויאגרה שינתה את עולמם של מליוני גברים ברחבי העולם. בעקבותיה פרצו לשוק התרופות, מספר שנים לאחר מכן, תרופות נוספות המיועדות לטיפול באין אונות ובבעיות זקפה - הסיאליס והלויטרה.

שלושת התרופות לטיפול בבעיות זקפה, פועלות על אותו עיקרון, אך בין התרופות קיימים הבדלים פרמקולוגיים וכימיים הגורמים להבדלים קטנים בין התרופות, בזמני השפעתם, באופי פעולתם וגם בתופעות הלוואי שלהן.

הויאגרה תשפיע תוך 30-60 דקות מרגע נטילתה והשפעתה תימשך עד כ - 4 שעות וזאת בתנאי שנטילת התרופה תהיה על בטן ריקה. יש לקחת בחשבון כי צריכת מזון או אלכוהול ישפיעו על יעילות התרופה מאחר ומזון משפיע על ספיגת התרופה בדם. הסיאליס תשפיע תוך 20 דקות וטווח השפעתה הינו בין 24-48 שעות. נטילת התרופה מתאפשרת עם מזון ואלכוהול במידה סבירה שלא יפגמו ביעילות התרופה.

הלויטרה התעלתה על חברותיה בזמן התגובה הקצר ביותר כ - 16 דקות, וטווח השפעתה ימשך עד 12 שעות. את הלויטרה ניתן ליטול עם ארוחה.

כל אחת מן התרופות מכילה מינון אחר של חומרים פעילים ועל כן כל אחת מן התרופות פועלת לטווח זמן שונה. כמו כן, כל אחת מן התרופות נמכרת במספר מינונים. ככל שמינון התרופה גבוה יותר כך תגבר השפעת התרופה.

גם תופעות הלוואי הנובעות מן התרופה עלולות להמשך זמן רב יותר בעקבות הגברת המינון או בעקבות נטילת תרופה שזמן השפעתה ארוך יותר.

הויאגרה - פעילות ותופעות לוואי

לויאגרה רקורד בטיחות של 15 שנה לפחות והיא יעילה ב - 80% מן המקרים, אך יש להבין כי היא תרופה לשיפור הזקפה ולא אמורה להיות פעילה במקרים של שפיכה מהירה.

תופעות הלוואי הנפוצות לאחר נטילת הויאגרה הינן כאבי ראש, הסמקה, צרבת, הפרעות בראיה כגון טשטוש, רגישות לאור, קושי בזיהוי צבעים או ראיית כתמים כחולים בשדה הראיה.

תופעות לוואי לא שכיחות שעלולות להופיע הינן: הקאות, שלשול, גודש באף, פריחה, לחץ דם נמוך, דופק מהיר, דימום מהאף, הפרעות בראיה, סחרחורות, התקף כיפיון, זקפה מתמשכת וכואבת, ירידה או אובדן ראיה או שמיעה, תופעות הלוואי הללו נדירות, במקרים הללו או במקרה של הרגשת אי נוחות במהלך קיום יחסי המין או במהלך השפעת התרופה יש לפנות לעזרה רפואית באופן מיידי.

התופעות הללו דווחו במקרים נדירים מאד, ועדיין לא נקבע אם האירועים הללו קשורים ישירות למעכבי PDE5.

הערה חשובה : חל איסור חמור על טייסים להשתמש בויאגרה יממה לפני הטיסה מאחר והויאגרה עלולה להשפיע על מנגנון הראייה ולגרום לטשטוש, לקושי בזיהוי צבעים וכמו כן הראיה עלולה לקבל גוון כחלחל.
ויאגרה


הסיאליס- פעילות ותופעות לוואי

הסיאליס פועלת באותו עיקרון של הויאגרה ומנגנון הפעולה שלה דומה לויאגרה אך קיימים הבדלים מעטים בתופעות הלוואי העלולות לנבוע כתוצאה מנטילתה.

את הסיאליס מומלץ ליטול כל 48 שעות מאחר שהיא מכילה מינון גדול יותר של חומרים פעילים ומשפיעה לטווח ארוך יותר של 24-36 שעות, לכן, גם תופעות הלוואי הנגרמות כתוצאה מנטילתה עלולות להמשך זמן רב יותר.

הסיאליס עלולה לגרום לכאבי גב ושרירים, הפרעות במערכת העיכול, כאבי ראש והסמקה.

לפני נטילת הסיאליס יש לבדוק שלחץ הדם מאוזן ואינו נמוך. יש לשים לב להוראות בעלון לצרכן ולא ליטול את התרופה במקרים של בעיות בכבד או בכליות, או כאשר נוטלים תרופות מסויימות כגון קלאריתרומיצין, אנטיביוטיקה שנקראת קארין, דוקסילין, תרופות הנוגדות פטריות, תרופות לטיפול בבעיה של ערמונית מוגדלת, חוסמי אלפא וכו'.
סיאליס


חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה