טייגר קינג
דבש חשק

דבש חשק

EPIMEDIUM

ויגאור

ויאגרה ללא מרשם

מידע על V-יגאור

ויאגרה

אתר מידע על ויאגרה

כל המידע שרציתם

טייגר קינג

חיי מין מספקים הם אחד מן הדברים החשובים לבריאות הגוף והנפש ואחד מרכיבים החשובים ביותר להצלחת הזוגיות.

ממחקרים רבים שנערכו ברחבי העולם ניתן להבין כי רב הגברים יחוו במהלך חייהם ירידה בפעילות המינית או יחוו בעיות בזקפה או אין אונות ברמה זו או אחרת, דבר שיפגום בבריאות הנפשית והפיזית, בזוגיות, בבטחון העצמי, בדימוי העצמי ועוד.

טייגר קינג בעידן זה קיימים מספר פתרונות לאין אונות ולבעיות בזקפה. הויאגרה היתה לתרופה הראשונה מבין כל התרופות והתכשירים המצויים בשוק המסייעים לשיפור הזקפה, אך כיום ניתן למצוא מספר תחליפים לויאגרה, חלקם נחשבים לתרופות המכילות מרכיבים כימיים וחלקם תחליפים טבעיים המשפרים זקפה, מסייעים להגברת החשק המיני ותורמים רבות לחיי האהבה והזוגיות.

הטייגר קינג הינו התחליף הטבעי הפופולארי ביותר בשוק. הטייגר קינג מיובא מסין, הוא מיוצר על טהרת הרפואה הסינית ומכיל מרכיבים טבעיים בלבד, אשר השילוב ביניהם גורם לחיזוק האון, לזקפה קשה ויציבה לטווח הזמן הארוך ביותר מבין גלולות הזקפה הטבעיות - 24-72 שעות. הוא יעיל ועוצמתי וכל גבר שמעוניין לחוות יחסי מין מספקים לעצמו ולבת זוגו מומלץ לו להשתמש בגלולה זו.

בסין, הטייגר קינג אינו מצריך מרשם רופא, למרות היעילות והעצמה של התכשיר. הטייגר קינג אפקטיבי בדיוק כמו התרופות הקונבנציונליות לשיפור הזקפה ולעיתים, אף יותר מהן.

הטייגר קינג מגיע בשתי גירסאות כאשר הגירסה המשופרת יותר נקראת סופר טייגר קינג. זוהי נוסחה משופרת, יותר עוצמתית, אשר טווח השפעתה ארוך יותר מן הגירסה הרגילה.

לטייגר קינג יתרונות:

- מכיל חומרים טבעיים.
- אינו מצריך מרשם רפואי בסין.
- טווח השפעתו ארוך מן הויאגרה ונמשך בין 24 ל – 72 שעות.
- נטילתו אינה מגבילה את המטופל בצריכת מזון ואלכוהול.
- אינו גורם לתופעות לוואי.


חסרונות:

החסרון היחיד הינו שמשרד הבריאות הישראלי לא אישר את הפצת התרופה בארץ בטענה שהתכשיר מכיל גם חומרים כימיים, אך טענה זו אינה נתמכת בהוכחה כלשהי וכנראה שהמתחרים הפופולארים של הטייגר קינג, יצרני הויאגרה, הסיאליס והלויטרה, פשוט מנסים לטרפד את המתחרים המאיימים שלהם.

הטייגר קינג נחשב לדור החדש של גלולות הזקפה, הוא מומלץ לשימוש לגברים מעל גיל 21 ונחשב לגלולת הזקפה הטבעית בעלת ההשפעה הארוכה ביותר כאשר למשקל הגוף יש חשיבות ניכרת על טווח ההשפעה של הגלולה וככל שמשקל הגוף עולה יש לקחת בחשבון שהשפעת הגלולה קצרה יותר במקצת, אך קיימת נוסחה משופרת של הגלולה הנחשבת לחזקה ועוצמתית יותר ונטילתה תשפיע על המטופל לטווח ארוך יותר. הטייגר קינג מסייע להגברת הגירוי ולהגברת החשק, הוא מאפשר תדירות גבוהה יותר של יחסי מין ומאריך את זמן המשגל, כמו כן מעבה, מגדיל ומאריך את הפין לגודל מקסימלי, ומאפשר למטופל לשפר את הביצועים ולקיים יחסי מין מספקים ומהנים יותר למטופל ולבת זוגו. לטייגר קינג יתרון נוסף בעל חשיבות ניכרת ומסיבה זו מעדיפים רב הגברים להשתמש בו מאשר בגלולות האחרות. הטייגר קינג מאפשר לצרוך מזון, שתיה ואלכוהול ללא הגבלה וזאת מבלי שהדבר יפגום ביעילות ובאפקטיביות התרופה, ואפשרות זו מקלה על הגברים המעוניינים לבלות במסעדות או בברים ולצרוך מזון או אלכוהול בסמוך לנטילת התרופה ומבלי שהדבר ישפיע על המשך הערב.

תופעות הלוואי

עד כה לא דווח על תופעות לוואי כתוצאה מן השימוש בטייגר קינג, להבדיל מן הגלולות האחרות הגורמות לכאבי ראש, הסמקה, הזעה, הפרעות במערכת העיכול ודופק מוגבר. לאחר נטילת הגלולה ובמשך כל שעות השפעתה לא יחוש המטופל שום שינוי. ההרגשה ממשיכה להיות בדיוק כמו לפני נטילת הגלולה והתחושה טובה. הטייגר קינג מגיע במספר אריזות: של 10 כדורים, של 30 כדורים ושל 50 כדורים. על כל אריזה קיימת חותמת עם תוקף, וכל אריזה מכילה עלון לצרכן עם הוראות שימוש מפורטות מן המפעל לייצור מוצרי הטבע בהונג קונג.

חדש - SuperMan

סופר מן
   077-9972071


לבירור מידע ומשלוחים לחצו כאן

הזמן ויאגרה